Мільярдер із Baidu запрошує іноземців на роботу

Мільярдер із Baidu запрошує іноземців на роботу

Китай стає більш відкритим для закордонних працівників

Мільярдер із Baidu запрошує іноземців на роботу
Фото Jon Russell / flickr

Генеральний директор компанії Baidu Робін Лі хоче, щоб більше працівників із-за кордону приїхало в Китай.

«Зараз саме час Китаю встати і сказати «Гей, приїзди до нас. Ти нам подобаєшся. Ми вітаємо імігрантів», – сказав мільярдер СNNMoney

Пропозиція Лі, який став співзасновником найбільшої пошукової системи Китаю, з’явилась коли адміністрація Трампа внесла зміни в міграційну політику, що перешкоджатимуть роботі кваліфікованих працівників у США.

Лі підтримує реформи, які зроблять Китай більш відкритим і привітним до закордонних працівників. Однак у залученні талановитих технологів з інших країн є певні проблеми.

Іноземні працівники зараз складають крихітну частину величезного ринку праці Китаю. І такі питання як забруднення повітря змушують співробітників з-за кордону задуматись двічі про можливості роботи у країні з швидкозростаючою економікою.

Baidu, заснована в 2005 році, ─ головна пошукова система країни. Але не завжди було так. Лі пам’ятає запеклу боротьбу з Google, яким користувалася переважна більшість китайців при пошуку даних. Але у 2010 році Google пішов з китайського ринку, відмовившись вводити цензуру на результати пошуку за вимогою керівництва країни.

Лі запевняє, що Baidu процвітає не через відсутність Google, а завдяки своєму досвіду на місцевому ринку. За його словами, китайські компанії мають перевагу вдома. «Вони мають глибоке розуміння ринку, а ринок змінюється щоденно», – сказав Лі. Між тим, закордонні конкуренти недостатньо моторні, щоб процвітати.

«Ти завжди будеш спізнюватись, якщо будеш очікувати схвалення Кремнієвої долини» – переконаний він.

Як повідомляв Mind, нещодавно Трамп підписав указ, що стосується перегляду програми тимчасових віз у США, яка використовується для найму висококваліфікованих іноземних працівників. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло