Підприємства зобов'язали інформувати військкомат про зміни в особистому житті співробітників

Підприємства зобов'язали інформувати військкомат про зміни в особистому житті співробітників

Обов'язковою тепер стане перевірка наявності військово-облікових документів при прийомі на роботу

Підприємства зобов'язали інформувати військкомат про зміни в особистому житті співробітників
Українські військовослужбовці
Фото УНIАН

Про зміни в житті співробітників підприємства щомісяця мають повідомляти військкомати. Чоловіків прийматимуть на роботу або навчання лише після постановки на військовий облік у районних (міських) військкоматах, а також в разі їх перебування на військовому обліку в СБУ або Службі зовнішньої розвідки.

Про це повідомила «Юрліга», посилаючись на відповідні роз'яснення у листі Міноборони від 31 березня 2017 року №116/9/5/2807.

Обов'язковою тепер стане перевірка наявності військово-облікових документів при прийомі на роботу або навчання нових співробітників.

Підкреслюється, що на підприємства, установи та організації покладається виконання деяких заходів з ведення персонального обліку призовників і військовозобов'язаних. А саме – слід обов’язково заносити в особисті картки відомості про зміни сімейного стану, місця проживання, освіти, місця роботи і посади військовозобов'язаного.

Наголошується, що підприємства, в яких працюють призовники та військовозобов'язані, повинні у 5-денний термін з дня подання відповідних документів вносити в особові картки призовників та військовозобов'язаних зміни стосовно їхнього особистого життя.

Крім того, необхідно повідомляти про зміни районні (міські) військові комісаріати щомісяця до 5-го числа.

Дані карток первинного обліку призовників та військовозобов'язаних звіряються держорганами з їх обліковими даними, зазначеними в особових картках на підприємствах за місцем роботи, з будинковими книгами, іншими документами з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб.

Адреса фактичного проживання призовників та військовозобов'язаних перевіряється шляхом проведення подвірного обходу.

Під час звірок перевіряється наявність і стан військово-облікових документів фізосіб. Такі звірки проводяться не менше одного разу на рік.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті