МХП отримав заявки на викуп $245,2 млн євробондів-2020

МХП отримав заявки на викуп $245,2 млн євробондів-2020

Пропозиція надійшла на початковому етапі прийому заявок

Агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт» під час початкового етапу прийому заявок на викуп єврооблігацій на $750 млн з погашенням 2 квітня 2020 року одержав пропозиції на викуп цінних паперів на $245,2 млн.

Про це повідомив агрохолдинг на сайті Лондонської фондової біржі, передає «Інтерфакс».

За даними МХП, мета зазначеної пропозиції полягає у подальшому проактивному управлінні компанією боргом і збільшенні його терміну шляхом рефінансування частини єврооблігацій новими єврооблігаціями, які будуть випущені агрохолдингом.

Нагадаємо, 3 квітня прес-служба МХП повідомила, що холдинг вчасно виплатив близько $31 млн купон за єврооблігаціями. Єврооблігаціїї на $750 млн були випущені у квітні 2013 року терміном на сім років.

Як зазначено на офіційному сайті компанії, МХП було засновано у 1998 році. Поступово агрохолдинг став одним з провідних зерноторгових підприємств в Україні.

До складу МХП входять більш ніж 20 компаній, що включають такі бренди, як «Наша ряба», «Легко», «Бащинський» і Qualiko.

Зараз МХП є провідним виробником м'яса птиці в Європі, одним з найбільших виробників зерна та найбільшим виробником на ринку м'ясопереробки в Україні.

Засновником агрохолдингу є Юрий Косюк, який, за даними «Forbes Україна», входить до п’ятірки найбагатших людей України.

А от у цьогорічний рейтинг найбагатших мільярдерів світу за версією американського журналу Forbes потрапили лише шестеро українців, Юрій Косюк разом із власником Ferrexpo Костянтином Жеваго зайняли 1678 місце зі статком $1,2 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті