МХП виплатив близько $31 млн купон за єврооблігаціями
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

МХП виплатив близько $31 млн купон за єврооблігаціями

З 2013 року компанія підкорює ринки країн Євросоюзу

Агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт» (МХП) вчасно та у повному обсязі здійснив виплату купонного доходу за єврооблігаціями на $750 млн, випущеними у квітні 2013 року терміном на сім років.

Агентству «Інтерфакс-Україна» Анастасія Соботюк, керівник відділу МХП по роботі з інвесторами та ЗМІ, повідомила, що загалом сума виплати склала майже $31 млн.

Згідно з умовами випуску єврооблігацій, при їхній номінальній ставці у 8,25% річних піврічна виплата купона дорівнює $30,938 млн.

«Миронівський хлібопродукт» є найбільшим виробником курятини в Україні. Займається також виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м'ясопереробки. Чистий прибуток МХП у минулому році склав $69 млн. Виручка зросла на 7% – до $1,135 млрд.

Восени 2013 року компанія почала експансію на ринки країн Євросоюзу, відвантаживши першу партію курячих тушок обсягом 18,5 тонни у Нідерланди. У березні 2016-го МХП запустив у Нідерландах власне виробництво, інвестувавши у його створення близько $3,5 млн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло