«Сегодня Мультимедиа» в 2016 році отримав чистий збиток 16,964 млн грн

«Сегодня Мультимедиа» в 2016 році отримав чистий збиток 16,964 млн грн

Чистий дохід медіахолдингу збільшився на 19% – до 99,32 млн грн

Медіахолдинг «Сегодня Мультимедиа» в 2016 році отримав чистий збиток 16,964 млн грн, тоді як 2015 рік компанія закінчила з чистим прибутком 8,425 млн грн.

Про це із посиланням на фінзвіт холдингу в системі розкриття інформації НКЦБФР, повідомляє «Інтерфакс».

Згідно повідомлення на сайті холдингу, на сьогоднішній день «Сьогодні Мультимедіа» володіє наступними активами: газета «Сегодня», портал Segodnya.ua та gorod.dp.ua, Друкарня у Вишгороді, газети «РІО», «Донецкие новости», «Приазовский рабочий» і газета «Вечерний Донецк», випуск якої тимчасово призупинено до вирішення ситуації на тимчасово окупованих територіях.

Власником «Медіа Група Україна» є група «Систем Кепітал Менеджмент» Ріната Ахметова.

Зазначимо, згідно з річним звітом СКМ, оприлюдненим у системі розкриття інформації НКЦБФР, «Систем Кепітал Менеджмент», керуюча компанія найбільшої в Україні приватної промислово-фінансової групи СКМ, у 2016 році скоротила неконсолідований чистий збиток в 2,7 рази порівняно з попереднім роком – до 299,413 млн грн з 815,558 млн грн. 

У системі розкриття інформації НКЦБФР також повідомлялося, що одноосібний акціонер компанії «Систем Кепітал Менеджмент» 18 квітня 2017 року прийняв рішення щодо припинення повноважень голови наглядової ради Някії Ахметової [матері Ріната Ахметова], оскільки її посада ліквідована. Някія Ахметова перебувала на цій посаді з 6 квітня 2006 року. 

Крім того, того ж дня було ухвалено рішення і про припинення повноважень ревізора Лілії Ахметової, дружини Ріната Ахметова, яка працювала ревізором з 7 червня 2001 року. Її посада також ліквідована.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло