Кримська прокуратура розпочала кримінальне провадження щодо Peugeot та Аuchan

Кримська прокуратура розпочала кримінальне провадження щодо Peugeot та Аuchan

Провадження розпочато за зверненням народного депутата Гончаренка

До прокуратури Автономної Республіки Крим надійшло звернення від народного депутата Олексія Гончаренка щодо перевірки фактів, викладених в одному із інтернет-видань, про розміщення на офіційних сайтах дилерів французьких компаній, а саме Peugeot та Аuchan, інформації про їхні представництва на тимчасово окупованій території півострову Крим.

Про це повідомляється на сайті Прокуратури Крима.

Розглянувши звернення, прокурори внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочали досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 332-1 КК України (порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї).

Слідство має встановити законність постачання товарів на територію АРК. Для цього будуть надіслані запити до головних офісів цих компаній для врегулювання питання щодо інформації на дилерських сайтах щодо розміщення автосалонів та магазинів на території півострову.

Матеріали кримінального провадження вже направлено і до Генпрокуратури для визначення підслідності.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло