Внєшекономбанк вирішив докапіталізувати Промінвестбанк на 12 млрд грн

Внєшекономбанк вирішив докапіталізувати Промінвестбанк на 12 млрд грн

Шляхом приватного розміщення додаткових акцій капітал збільшиться до 52,6 млрд

Акціонери Промінвестбанку на зборах 27 квітня вирішили збільшити статутний капітал фінустанови на 29,5%, або на 12 млрд грн, до 52,6 млрд грн. 

Про це йдеться в повідомленні ПІБ у системі розкриття інформації НКЦБФР, передають «Українські Новини».

Зокрема банк вирішив збільшити статутний капітал шляхом приватного розміщення додаткових акцій існуючої номінальної вартості за рахунок додаткових внесків.

Зараз статутний капітал Промінвестбанку становить 40,6 млрд грн.

Як повідомлялося, 99,4% акціями ПІБ володіє російський Внєшекономбанк. Згідно з новою стратегією материнського банку, Промінвестбанк повинен бути проданий в 2017 році.

За словами заступниці голови НБУ Катерини Рожкової, вже є потенційні покупці на два великі та два маленькі російські банки (Промінвестбанк, ВТБ, БМ Банк и VS Банк). Щоправда, офіційних повідомлень від жодного із них Нацбанк ще не отримував. 

Нагадаємо, 23 березня почали діяти санкції проти п'яти дочірніх структур російських банків в Україні – Сбербанк, ВТБ, Промінвестбанк, ВіЕс-банк і Банк Москви (БМ-банк). 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло