На Північно-Кримському каналі випробували нову дамбу

На Північно-Кримському каналі випробували нову дамбу

Капітальна дамба має перекрити доступ дніпровської води до окупованого Криму

На Північно-Кримському каналі випробували нову дамбу
Фото: pixabay.com

На Північно-Кримському каналі успішно пройшло випробування дамби, яку збудувади замість тимчасової споруди аналогічного призначення, – мішків, заповнений піском.

Про це повідомляє парламентська газета «Голос України». 

Капітальна дамба, яку будували два роки, нарешті остаточно перекриє доступ води з річки Дніпро до анексованого росіянами півострова Крим.

Наголошується, що дамбу споруджували, і щоб підняти рівень води у відрізку каналу на Херсонщині. Завдяки цьому додатково будуть зрошені ще на 7000 га сільськогосподарських угідь у Херсонській області.

Це дозволить наростити площі під вирощування рису у сусідніх з анексованим півостровом районах, де рисосіяння через брак води припинилося ще з 2014 року. І відповідно, значно збільшити врожаї цієї культури.

Нагадаємо, Херсонська обладміністрація розмістила на своєму офіційному сайті у березні оголошення щодо початку трансляції українського мовлення на тимчасово окупованій території півострова Крим. 

Зведення вежі у селі Чонгар заввишки 150 м дало можливість ретранслювати українського мовника, крім території Херсонської області, на значній частині анексованого Криму.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло