Майже $25 млн допомоги отримає цього року Україна від Норвегії

Майже $25 млн допомоги отримає цього року Україна від Норвегії

Про це повідомив міністр закордонних справ Норвегії Бьорге Бренде

Віце-прем’єр з європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе 28 квітня зустрілася з міністром закордонних справ Королівства Норвегія Бьорге Бренде, який підтвердив, що Норвегія продовжить фінансово та технічно допомагати Україні.

Про це йдеться у повідомленні урядового порталу.

Бренде повідомив, що загальний об’єм допомоги цього року становитиме близько $25 млн.

По закінченні бесіди з Климпуш-Цинцадзе Бьорге Бренде заявив також що рішення стосовно виділення 180 000 євро до трастового фонду НАТО з питань соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, які звільнені або звільняються у запас.

Також норвезький міністр закордонних справ підтвердив незмінність позиції Норвегії щодо продовження санкцій проти РФ у зв’язку з порушенням територіальної цілісності та суверенітету України.

Нагадаємо, високий представник ЄС з питань зовнішньої політики та політики безпеки Федеріка Могеріні під час першого офіційного візиту до Москви 24 квітня заявила, що Євросоюз не визнає анексію Криму і чекає повного виконання Росією Мінських домовленостей.

Обговорюючи результати зустрічі із російським міністром закордонних справ Сергієм Лавровим, вона також назвала лицемірством розмови щодо стратегічного партнерства ЄС та РФ на фоні російської агресії на сході України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті