Державіаслужба дозволила МАУ літати до Нідерландів за маршрутами Ryanair
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Державіаслужба дозволила МАУ літати до Нідерландів за маршрутами Ryanair

Домовленості між Україною і Нідерландами дозволяють літати поміж ними тільки по одній авіакомпанії від кожної країни

Державіаслужба дозволила МАУ літати до Нідерландів за маршрутами Ryanair
Фото: pixabay.com

Компанія «Міжнародні авіалінії України» отримала дозволи на польоти з Києва на Ейндховен, Манчестер і Стокгольм-Скавста.

Комісія Державіаслужби 28 квітня на засіданні схвалила заявки на отримання МАУ прав на польоти з Києва до Стокгольма-Скавста, Манчестера і Ейндховена. Про це із посиланням на прес-службу відомства, повідомляє avianews.com.

Зазначимо, за цим же маршрутом ірландський лоукостер Ryanair планував запустити польоти наприкінці жовтня. 

Однак домовленості між Україною і Нідерландами дозволяють літати між ними тільки по одному авіаперевізнику від кожної країни.

Від України призначення має МАУ, від Нідерландів літатиме KLM. Тобто у разі, якщо угоду не буде змінено, Ryanair не зможе розпочати польоти з Ейндховена до Києва.

Нагадаємо, 15 березня в Києві на прес-конференції спільно з Мінінфраструктури комерційний директор авіакомпанії Ryanair Девід О'Брайан оголосив офіційні плани лоукост-перевізника в Україні.

Компанія планувала здійснювати польоти у аеропорти «Бориспіль» і «Львів». Регулярні польоти заплановані з початку зимової навігації – у листопаді 2017-го. 

З «Борисполя» Ryanair планував літати за чотирма напрямками: Ейндховен (Нідерланди) – три рази на тиждень, Манчестер (Великобританія) – три рази на тиждень, Лондон (Великобританія) – п’ять разів на тиждень, Стокгольм (Швеція) – чотири рази на тиждень.

Однак в останні дні березня стало відомо, що аеропорт «Бориспіль» не готовий піти на ті фінансові умови, за якими пропонує працювати ірландський лоукостер Ryanair. 

Втім, проблему вдалося залагодити – 26 квітня міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив про успішне завершення переговорів найбільшого європейського лоукостера авіакомпанії Ryanair з аеропортом «Бориспіль» щодо здійснення польотів.

«Ryanair летить з аеропортів «Бориспіль» і «Львів» з вересня 2017 року», – написав Омелян на своїй сторінці в Facebook.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло