Ryanair з «Борисполем» нарешті домовилися про польоти – Омелян

Ryanair з «Борисполем» нарешті домовилися про польоти – Омелян

Лоукостер полетить з аеропортів «Бориспіль» і «Львів» з вересня 2017-го

Ryanair з «Борисполем» нарешті домовилися про польоти – Омелян
Фото: facebook.com/ryanair

Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив про успішне завершення переговорів найбільшого європейського лоукостера авіакомпанії Ryanair з аеропортом «Бориспіль» про здійснення польотів.

«Вчора пройшли успішні переговори у Белфасті. Ryanair летить з аеропортів «Бориспіль» і «Львів» з вересня 2017 року», – написав Омелян на своїй сторінці в Facebook у відповідь на запитання одного з підписників.

Прес-служба Мініфраструктури підтвердила Mind цю інформацію.

«Переговори аеропортів «Львів» і «Бориспіль» з керівництвом Ryanair пройшли успішно. Сторони обговорили додаткові деталі контрактів та забезпечення рейсів і домовилися якнайшвидше підписати відповідні угоди», – цитує прес-служба Володимира Омеляна.

Нагадаємо, наприкінці березня генеральний директор Борисполя Павло Рябікін повідомив, що «Бориспіль» поки не готовий піти на ті фінансові умови, за якими пропонує працювати ірландський лоукостер Ryanair. 

13 квітня він запевнив: «Переговори тривають. Нас відвідала технічна місія компанії. Наступний етап наших переговорів відбудеться в кінці квітня у Ірландії». 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті