Україна може звернутися до Латвії і повернути конфісковані у Арбузова 50 млн євро

Україна може звернутися до Латвії і повернути конфісковані у Арбузова 50 млн євро

На рахунках Арбузова у латвійських банках знаходилось $49,3 млн

Рішення Краматорського суду про конфіскацію грошей оточення екс-президента України Віктора Януковича дає підставу Україні звернутися до Латвії про повернення 50 млн євро. Про це заявив генеральний прокурор Юрій Луценко на брифінгу.

«У рішенні Краматорського суду згадуються і ці гроші. Таким чином тепер у нас є можливість в рамках міжнародної конвенції звернутися до Латвійської держави з проханням повністю або частково повернути ці гроші в український бюджет», – заявив він Луценко.

Нагадаємо, 13 вересня латвійське видання «LSM» з посиланням на розслідування програми «De facto» повідомило, що латвійська сторона стягнула до державного бюджету 50 млн євро коштів колишніх українських високопосадовців, заарештовані в рамках боротьби з відмиванням брудних грошей.

Видання нагадує, що восени 2014 року генпрокурор України Віталій Ярема оголосив, що у колишнього віце-прем'єра України Сергія Арбyзова в банках Латвії заарештовано $49,3 млн.

Нагадаємо, суд останньої інстанції дозволив конфіскацію заарештованих $1,42 млрд, які належали оточенню екс-президента Віктора Януковича.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло