Апеляційний суд продовжив арешт екс-голови правління банку «Михайлівський» Дорошенко

Апеляційний суд продовжив арешт екс-голови правління банку «Михайлівський» Дорошенко

Арешт продовжено до 12 травня

Апеляційний суд продовжив арешт екс-голови правління банку «Михайлівський» Дорошенко
Ігор Дорошенко
Фото УНIАН

Апеляційний суд Києва продовжив арешт колишнього голови правління банку «Михайлівський» Ігоря Дорошенко до 12 травня.

Про це «Українським Новинам» повідомив співробітник суду.

«Продовжили арешт до 12 травня», – сказав він.

За словами джерела, найближчими днями Дніпровський райсуд Києва розгляне питання щодо продовження арешту Дорошенко.

Нагадаємо, 31 січня 2017 року Дніпровський райсуд Києва заарештував екс-главу банку «Михайлівський» Ігоря Дорошенко на два місяці. Рішення суду передбачало можливість виходу Дорошенко під заставу. Сума застави була визначена як 160 млн грн. Прокуратура просила два місяці утримання під вартою або 320 млн грн застави.

31 березня Дніпровський райсуд продовжив утримання його під вартою і обрав альтернативою заставу в розмірі 10 млн грн. Однак Дорошенко заявив, що не має наміру вносити визначену судом заставу.

Зазначимо, 14 листопада 2016 року Шевченківський райсуд Києва наклав арешт на багатофункціональний комплекс «Гуллівер» загальною площею 151 800 кв. м в Печерському районі столиці в рамках кримінального провадження по операціям банку «Михайлівський», в результаті яких Фонду гарантування було завдано збитків в обсязі 2,3 млрд грн.

10 січня 2017-го Апеляційний суд Києва скасував рішення Шевченківського райсуду за клопотанням прокурора міста Києва про накладення арешту на «Гуллівер». Пізніше, 17 січня, суд повторно заарештував майно комплексу.

22 березня стало відомо, що Апеляційний суд Києва залишив в силі ухвалу суду першої інстанції, який повторно заарештував майно багатофункціонального комплексу «Гуллівер» в Києві.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті