НБУ: 21 банк з 60 найбільших вимагає докапіталізації

НБУ: 21 банк з 60 найбільших вимагає докапіталізації

З двадцятки найбільших банків 16 потребують докапіталізації

НБУ: 21 банк з 60 найбільших вимагає докапіталізації
Фото прес-центр НБУ

На сайті НБУ повідомляється, що за результатами діагностики першої групи з 20 найбільших банків докапіталізації потребують 16. До того ж аналітики Нацбанку відмічають, що 21 банк з 60 найбільших й надалі потребують докапіталізації.

Про це свідчать оприлюднені результати діагностичного обстеження 60 найбільших банків, передають «Українські Новини».

Вісім банків першої групи виконали програму достроково, а дві фінустанови – Фідобанк і «Хрещатик» – були визнані неплатоспроможними.

За підсумками діагностики другої групи з 19 банків докапіталізації потребували 12.

Станом на кінець квітня три банка виконали програму в повному обсязі (на 1 лютого – виконав один банк), а три фінустанови – «Платинум», Діамантбанк і «Фортуна» – були визнані неплатоспроможними.

Діагностика наступної групи з 21 банку показала потребу в докапіталізації 11 фінустанов. Серед 11 фінустанов один вже виконав програму, ще один визнаний неплатоспроможним – Фінбанк.

Тобто, у першій групі ще шість банків повинні виконати програму, і у другій групі – шість банків, у третій – дев’ять фінустанов.

Зазначимо, 21 квітня голова НБУ Валерія Гонтарєва, коментуючи попередні підсумки аудиту Приватбанку під час круглого столу заявила, що націоналізований Приватбанк необхідно буде докапіталізувати ще щонайменше на 30 млрд грн. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті