Western Union припиняє перекази між Україною і Росією

Western Union припиняє перекази між Україною і Росією

Причиною стали міждержавні дзеркальні санкції на фінансові операції

Western Union припиняє перекази між Україною і Росією
Фото wikipedia

Через міжнародного оператора грошових переказів Western Union більше не можна буде переказати гроші з Росії в Україну. Причиною стали «дзеркальні» санкції, прийняті РФ у відповідь на санкції України.

Кошти з Росії в Україну більше не можна буде переказати без відкриття банківського рахунку, це підтвердили у колл-центрі компанії, передає російське видання «Ведомости».

Рішення компанії вступає в дію 5 травня 2017 року. Причиною прийняття Western Union такого рішення став закон про фінансові санкції, прийнятий урядом Російської Федерації у відповідь на санкції України проти російських банків і платіжних систем.

Зазначений закон також набуває чинності 5 травня.

Нагадаємо, Держдума РФ 22 березня прийняла закон, який обмежує грошові перекази з РФ в іноземні держави за допомогою іноземних платіжних систем. Документ має дзеркальних характер і спрямований на усунення негативних наслідків заборони на діяльність російських платіжних систем на території України.

Як повідомлялося, у жовтні 2016 року Україна заборонила діяльність шести російських платіжних систем: Anelik, Blizko, «Колибри» (ПАТ «Сбербанк России»), «Юнистрим», «Золотая Корона», «Международные денежные переводы Лидер».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло