Apple створить новий фонд розвитку технологічного виробництва

Apple створить новий фонд розвитку технологічного виробництва

Це допоможе вирішити проблему нестачі кваліфікованих американських кадрів

Apple створить новий фонд розвитку технологічного виробництва
фото Apple Inc.

Корпорація Apple має намір підтримати виробничий сектор США шляхом створення «фонду розвитку технологічного виробництва» і вкладе в нього $1 млрд. Частина цих грошей піде компаніям, з якими Apple збирається співпрацювати, сказав генеральний директор Тім Кук.

Про це повідомляє Washington Post.

Свої плани Кук озвучив каналу CNBC через кілька місяців після того, як президент США Дональд Трамп звернув особливу увагу на робочі місця, виробництво та світову економіку, підписавши указ Buy America, Hire America («Купуй американське, наймай американців»). Кук не пов’язує свою ініціативу з Трампом, хоча президент і обсипав похвалою такі компанії, як Carrier, Softbank і Charter Communications, за те, що вони пообіцяли наймати більше американських працівників.

На відміну від цих компаній, анонс від Apple не був обіцянкою найму. Компанія повідомила, що сподівається підтримати виробництво США новим фондом. Кук і раніше говорив про брак американських працівників, які можуть працювати у сфері високотехнологічного виробництва. Таке виробництво відрізняється від типового тим, що вимагає спеціалізованих навичок для виготовлення високотехнологічних компонентів, які входять до продуктів Apple.

Корпорація, можливо, залучатиме ресурси нового фонду для підготовки працівників, яких компанії бракує. Apple має намір також інвестувати у програми, які навчатимуть працівників програмувати. Значна частина коштів для цього буде позичена, а не взята з їхніх грошових резервів, які, за словами Кука, знаходяться за кордоном. Більш детальну інформацію про фонд компанія надасть у кінці місяця.

Нагадаємо, компанія Apple тримає за межами США понад $200 млрд у країнах з низьким рівнем податків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло