Rolls-Royce хоче постачати свої двигуни для Boeing 797

Rolls-Royce хоче постачати свої двигуни для Boeing 797

Компанія планує максимально зайняти нішу ринку з виробництва аеродвигунів

Rolls-Royce хоче постачати свої двигуни для Boeing 797
фото Wikipedia

Компанія люксових автомобілів Rolls-Royce пропонує оснащувати новий близькомагістральний лайнер від Boeing своїми двигунами. Таким чином автоконцерн знову хоче вийти на той ринок, від якого відмовився у 2011 році. Про це передає Bloomberg.

Rolls-Royce готує пропозицію для Boeing, розробляючи бізнес-кейс для літака т.зв. середнього класу, зазначив головний виконавчий директор компанії Уоррен Іст на річних загальних зборах акціонерів. Він додав, що двигун буде готовий і запущений у реалізацію в 2025 році.

Очікується, що він буде використовуватися в Boeing 737 та вузько фюзеляжних моделях Airbus А321 SE.

Хоча європейський виробник двигун вже захопив великий шматок прибуткового сектору далекомагістральних двигунів, а також є постачальником для регіональних і корпоративних літаків, однак літаки, що літають на короткі відстані (близькомагістральні) ─ це основа авіаційної галузі, і продажі тут вищі.

Двигун Rolls-Royce, який розробляється для Boeing, завдяки новому дизайну і силовому редуктору буде на 25% ефективнішим за нинішні моделі, заявив Пол Стейн, директор з технологій.

Rolls до 2011 року займав частку в 33% у міжнародному постачанні аеродвигунів і хоче знову вийти на цей рівень.

Новий літак з двигуном Rolls-Royce матиме назву Boeing 797, вміщатиме від 225 до 260 пасажирів, це щось середнє між найбільшим 737-им і найменшим 787-им Dreamliner.

Як повідомлялося, авіаконцерн Boeing почне встановлювати на свої літаки роздруковані на 3D-принтері деталі. Це дозволить скоротити вартість кожного літака 787 Dreamliner на два-три мільйони доларів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті