Amazon потроїть штат дослідників і розробників

Amazon потроїть штат дослідників і розробників

Нові працівники займатимуться виключно інноваційними дослідженнями

Amazon більш ніж втричі збільшить свою дослідницьку команду в Кембриджі, яка працює над такими технологічними новинками, як цифровий помічник Alexa, дрони для доставки товарів та «розумні» колонки Echo.

Про це повідомляє The Guardian.

Американський онлайн-рітейлер відкриває нове приміщення в місті для 400 експертів у сферах математичного моделювання, мовознавства, машинного навчання та «розробки знань».

Існуючий центр розробок Amazon в районі Касл Хіл (Castle Hill) у Кембриджі переключився виключно на розробку системи доставки дронами, яка називається Prime Air. Ця система успішно виконала першу пробну доставку – потоковий медіаплеєр та поп-корн – до саду клієнта у Кембриджі у грудні.

«Ми постійно винаходимо щось для наших  клієнтів, і наші центри розробок у Кембриджі, Единбурзі та Лондоні відіграють ключову роль у глобальній історії інновацій компанії Amazon», ─ сказав Дуг Гурр, регіональний менеджер компанії.

Інвестування Amazon у дослідження та розвиток відбувається в умовах суперництва технологічних гігантів за лідерство на ринку цифрових помічників. Alexa від Amazon протистоїть Home від Google та Siri від Apple, і всі вони дозволяють користувачу перевірити прогноз погоди, замовити покупки або контролювати опалення вдома, за допомогою голосу.

Компанія також розробляє ряд пристроїв, які використовують Alexa. До них відноситься «розумна» камера Echo look, яка використовує машинне навчання для того, щоб надавати користувачу модні поради.

Amazon, схоже, готується відкрити продуктові магазини без касових апаратів у Британії після реєстрації британської торгової марки для їх формату Amazon Go.

Компанія почала випробувати перший продовольчий магазин такого типу 5 грудня біля свого штабу в Сіетлі, на північному заході США. Він використовує автоматичні сенсори для додавання товарів у рахунок покупця, оплачувати їх на касі вже не потрібно. Однак відкриття для широкого загалу було відкладено після низки технічних збоїв.

Очікується, що загальний штат компанії в Великобританії зросте з 19 000 до 24 000 співробітників протягом 2017 року. Більшість працівників будуть працювати на складах доставки. Компанія планує до кінця цього року мати 5 складів доставки по всій Великобританії.

Як повідомляв Mind, «Укрпошта» запрошує компанію Amazon до України. 

Також Amazon створить 5 тисяч робочих місць для людей, які хочуть працювати «із дому». Робота займатиме неповний робочий день і матиме гнучкий графік.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло