Соратники Трампа відмовляються розповідати про свої зв’язки з Росією

Соратники Трампа відмовляються розповідати про свої зв’язки з Росією

Сенат США розслідує справу втручання Росії у президентські вибори

Соратники Трампа відмовляються розповідати про свої зв’язки з Росією
Фото FOX News

Комітет Сенату США, який розслідує втручання Москви у минулорічні президентські вибори, запросив на допит кількох соратників президента Дональда Трампа, щоб перевірити інформацію про їх можливі контакти з російськими чиновниками чи бізнесменами. Про це повідомляє агентство Associated Press.

Серед них ─ колишній глава виборчого штабу Трампа, який до цього був політичним консультантом Віктора Януковича та «Партії регіонів» ─ Пол Манафорт. Також ─ екс-радники президента Картер Пейдж та Майкл Флінн і спеціаліст зі стратегії Республіканської партії Роджер Стоун.

Колишній радник із зовнішньої політики Картер Пейдж назвав розслідування Конгресу «комічно підробленим», але зобов'язався співпрацювати і заявив про готовність свідчити публічно.

У березні 2016 року Трамп особисто оголосив, що Пейдж очолить оновлену консультативну групу з питань  зовнішньої політики. Але коли випливла інформація про зв’язки Пейджа з Росією, штаб Трампа відмежувався від інвестбанкіра. Трамп відтоді заявляв, що не має жодних стосунків з Пейджем.

Про співпрацю заявив також Стоун: «Я готовий свідчити на загальному публічному засіданні, не просив імунітету і готовий іти (свідчити)», ─ написав він в Е-мейлі у відповідь на запит видання.

Манафорт та Флінн від коментарів відмовилися і жодним чином не підтвердили, що отримали листи від Сенату.

Як писав Mind, Манафорт намагався приховати $750 000, отриманих від Януковича.

Нагадаємо, Манафорта усунули від керування виборчою кампанією Трампа в липні 2016 року, коли випливли факти, що він міг незаконно отримати $12 млн за роботу на Януковича.

Як повідомлялося, донька Манафорта підозрює батька у причетності до вбивств на Майдані. Зі зламаної хакерами переписки випливає, що Манафорт міг виступити організатором розстрілу Небесної сотні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті