Журналісти знайшли російський слід в хакерських атаках на Макрона

Журналісти знайшли російський слід в хакерських атаках на Макрона

Сьогодні після важких виборчих перегонів Франція вибере нового президента

Журналісти знайшли російський слід в хакерських атаках на Макрона
Фото facebook.com/EmmanuelMacron/twitter.com/mlp_officiel

Як повідомила у своєму Twitter організація WikiLeaks, у зламаній пошті Еммануеля Макрона виявлено дані, які вказують на російський слід хакерських атак.

«Ім’я працівника російської урядової служби безпеки з’являється 9 разів у метаданих архіву «xls_cendric.rar"», ─ пише організація.

Як видно із повідомлення, ім’я причетного до зламу росіянина ─ Рошка Георгій Петрович.

В наступному повідомленні Wikileaks, посилаючись на російські ЗМІ, вказує, що мова йде про компанію ЭВРИКА, що отримала сертифікат ФСБ на діяльність із захисту державної таємниці.

Журналісти знайшли російський слід в хакерських атаках на Макрона

WikiLeaks  ─ міжнародна організація, що займається витоками таємної інформації та її подальшою публікацією на своєму сайті. Джерела інформації завжди залишаються анонімними.

Нагадаємо, хакери зламали і виклали в мережу електронне листування партії Макрона. У мережу потрапили 14,5 Гб листування Макрона та людей з його виборчого штабу.

Як повідомлялося, сьогодні у Франції проходить другий тур президентських виборів. У тих країнах, де французькі громадяни, згідно з часовими поясами, почали голосувати раніше, спостерігається явка значно вища, ніж в першому турі виборів. Як пишуть ЗМІ, у Монреалі, незважаючи на сильну зливу, люди за годину до відкриття стали збиратися біля виборчих дільниць, до однієї з яких вишикувалася 2-кілометрова черга.

За пост президента Франції ведуть боротьбу кандидат від партії «Національний фронт» Марін Ле Пен і лідер руху «Вперед!» Еммануель Макрон.

За попередніми соцопитуваннями, Макрон випереджає Ле Пен на 20%.

Перші результати екзитполів стануть відомоми після закриття всіх дільниць ─ о 21.00 за київським часом. Слідкуйте за нашими новинами.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло