Тіллерсон і Лавров обговорять ситуацію в Україні та «мінські угоди»

Тіллерсон і Лавров обговорять ситуацію в Україні та «мінські угоди»

Зустріч відбудеться завтра у Вашингтоні

Державний секретар США Рекс Тіллерсон і міністр закордонних справ Сергій Лавров проведуть 10 травня зустріч у Вашингтоні (США), в ході якої обговорять ситуацію в Україні, в тому числі виконання досягнутих в Мінську (Білорусь) домовленостей.

Про це йдеться в повідомленні Державного департаменту США.

«Держсекретар Рекс Тіллерсон зустрінеться з міністром закордонних справ Сергієм Лавровим у Вашингтоні в середу, 10 травня, щоб обговорити України, Сирію і двосторонні питання», ─ йдеться в повідомленні.

Водночас наголошується, що сторони обговорять необхідність припинення насильства на сході України і вирішення конфлікту шляхом повного виконання «мінських домовленостей».

Раніше повідомлялося, що напередодні свого візиту в Росію Тіллерсон запевнив президента Петра Порошенка в недопущенні домовленостей про розв'язання ситуації в Сирії ціною зневаги вирішенням ситуації в Україні.

Нагадаємо, Порошенко пропонує Тіллерсону розмістити на Донбасі міжнародний миротворчий контингент під егідою Організації Об'єднаних Націй.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель не вважає за доцільне заміну спостерігачів спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співпраці в Європі спостерігачами місії ООН на Донбасі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті