Розенко: В останньому підписаному з МВФ документі – жодної згадки про підвищення пенсійного віку

Розенко: В останньому підписаному з МВФ документі – жодної згадки про підвищення пенсійного віку

Проведення пенсійної реформи є однією з ключових тем дискусій з МВФ в рамках виконання програми економічних перетворень в Україні

Пенсійна реформа, яку розробляє уряд, не передбачає підвищення пенсійного віку.

Про це в інтерв’ю заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, повідомляє його прес-служба.

«Уряд розробляє свою концепцію і напрацьовує варіант пенсійної реформи, але в ньому ви точно не побачите підвищення пенсійного віку. Підвищення пенсійного віку в найближчі роки в Україні не буде», – запевнив прем’єр.

Коментуючи інформацію про вимоги Фонду щодо підвищення пенсійного віку, Павло Розенко нагадав про офіційний документ під назвою «лист про наміри», де виписані основні принципи, за якими відбуватиметься співпраця з МВФ. Він наголосив, що в останньому підписаному документі немає жодної згадки про підвищення пенсійного віку.

«Передбачається подальше співробітництво з МВФ і проведення пенсійної реформи», – резюмував Розенко.

Зазначимо, міністр фінансів Олександр Данилюк повідомив, що український уряд сподівається на зростання української економіки до кінця року на 2%. Найбільшим поштовхом для цього, за його словами, буде початок проведення земельної та пенсійної реформ, яке має бути закріплене на законодавчому рівні вже найближчим часом – через один-два місяці. 

Нагадаємо, голова Держказначейства Тетяна Слюз нещодавно заявила, що на покриття дефіциту бюджету Пенсійного фонду у 2017 році передбачено 141,3 млрд грн. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло