Apple стежитиме за тим, чи міцно ви спите

Apple стежитиме за тим, чи міцно ви спите

Компанія придбала мобільний додаток для відстеження сну

Apple стежитиме за тим, чи міцно ви спите
фото apple.com

Компанія Apple купила компанію Beddit, повідомляє портал 9to5mac. Остання пропонує платформу для відстеження сну, відповідні додатки доступні для iOS і Apple Watch. Також Beddit продає й апаратні рішення для відстеження сну ─ Beddit 3 Sleep Monitor.

Пристрій Beddit 3 Sleep Monitor розміщується під простирадлом на матраці, він служить для збору і аналізу різних даних, зокрема, тривалості та якості сну, частоти серцевих скорочень. Також пристрій фіксує рівномірність дихання, наявність/відсутність хропіння, температуру і вологість повітря в приміщенні. Всі дані передаються на мобільні пристрої Apple, а додаток видає точну статистику вашого сну.

Наразі Beddit оновила політику приватності й повідомила про це в новій версії програми для iOS.

«Beddit була куплена компанією Apple. Ваші особисті дані будуть збиратися, використовуватися і розкриватися відповідно до політики конфіденційності Apple», ─ йдеться в повідомленні компанії.

Сума й умови операції не розголошуються.

Відстеження сну ─ одна з найпопулярніших функцій у розумному годиннику Apple Watch. І придбання Beddit вказує, що Apple має намір і далі розвивати цей напрям. Після випуску Apple Watch користувачі зверталися до сторонніх додатків для відстеження сну, а незабаром їм стане доступним і власне рішення від Apple. Реліз нової версії watchOS 4 очікується наприкінці нинішнього року.

Ймовірно, в цю версію тією чи іншою мірою буде інтегровано вбудовану функцію відстеження сну. Що стосується апаратних рішень Beddit 3 Sleep Monitor, то, швидше за все, Apple відмовиться від їх подальшого продажу, щоб стимулювати зацікавлених осіб купувати Apple Watch.

Beddit 3 Sleep Monitor в даний момент можна придбати за 150 доларів на сайті Apple, яка планує і далі продавати аксесуар, а також використовувати напрацювання Beddit для покращення функціональності своїх пристроїв.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло