Boeing призупинив випробування нового лайнера

Boeing призупинив випробування нового лайнера

У авіалайнера виникли проблеми з двигуном

Авіакомпанія Boeing припинила випробування нового авіалайнера Boeing-737 MAX за декілька днів до планової дати першої комерційної поставки цих літаків. Про це пише Інтерфакс Україна.

Причиною припинення в повідомленні Boeing вказано проблеми з дисками, які використовуються в двигунах виробництва LEAP. Раніше в ході льотних випробувань, які були розпочаті в січні 2016 року, подібних проблем не виникало. Двигуни, в яких були виявлені проблеми, відправлені на заводи виробника – компанії CFM International – для додаткової перевірки.

До початку травня в тестуванні брали участь близько 25 літаків MAX, включаючи екземпляри, призначені першим покупцям. Разом з тим виробник, як і раніше, планує почати поставки Boeing-737 MAX до кінця травня.

Серед авіакомпаній, що вже розмістили замовлення на покупку лайнера, – американські American Airlines і Southwest, а також китайська Shangdong Airlines.

Літак Boeing-737 MAX проектувався як середньомагістральний літак з низькою витратою палива.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло