«Інтерпайп» збирається ліквідувати Нікопольський південнотрубний завод

«Інтерпайп» збирається ліквідувати Нікопольський південнотрубний завод

Акціонери НПТЗ мають намір розглянути питання про ліквідацію компанії на найближчих загальних зборах

Як повідомляється в офіційній інформації НПТЗ, це питання внесене до порядку денного річних загальних зборів акціонерів, призначених на 19 травня.

«Інтерфакс» зазначає, що питання щодо припинення діяльності товариства шляхом його ліквідації та призначення ліквідаційної комісії було внесене акціонером, який володіє більше 5% акцій ПАТ «НПТЗ».

До реструктуризації НПТЗ було монопольним в Україні підприємством з випуску геологорозвідувальних, насосно-компресорних і катаних труб для котлів високого тиску. Однак зараз НПТЗ нічого не виробляє, оскільки всі виробничі потужності внесені до статутних капіталів створених внаслідок реструктуризації АТ. Основний вид діяльності на сьогодні – здача в оренду приміщень і обладнання, які йому належать.

З ІІІ кварталу 2000 року ПАТ працює в рамках реструктуризованого підприємства. Зокрема, за участю корпорації «Інтерпайп» створено ЗАТ «Ніко-Тьюб», за участю ПКП «ЮВІС» – Нікопольський завод нержавіючих труб ( «Сентравіс»), за участю НВЦ «Трубосталь» – «Труболіт», за участю ПКП «Стальпром» – «ЮТіСТ».

Статутний капітал НПТЗ становить 364,751 млн грн, він розділений на 376,032 млн акцій номіналом 0,97 грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло