З ОРДЛО в Росію було вивезено мільйон тонн вугілля у 2016 році

З ОРДЛО в Росію було вивезено мільйон тонн вугілля у 2016 році

Враховується тільки те вугілля, яке було вивезено залізничним транспортом

У 2016 році в Росію з окупованих територій Донецької і Луганської областей було нелегально вивезено понад 940 тисяч тонн кам'яного вугілля антрацитної групи.

Про це свідчать дані Російських залізниць, які є в розпорядженні LIGA.net.

Даний обсяг нелегальних операцій з вугіллям враховує тільки поставки залізничним транспортом, що потрапили в офіційну статистику РЖД.

За даними на листопад-грудень минулого року, найбільшими постачальниками вугілля з ОРДЛО в Росію були компанії, підконтрольні керівництву так званих «ДНР» і «ЛНР».

Зокрема, це ДП ТД Східний Енерго-Альянс, (раніше – ДП Південно-східна паливна компанія), ДП РЦ ТД Вугілля Донбасу, ГУП ЛНР Аантраціт, ТОВ Углетехнологія, ТОВ ТД Східний та інші.

Покупцями вугілля з російської сторони виступали ТОВ Вугільні технології, ТОВ Експо груп, ТОВ Компанія СВ (всі – Ростов-на-Дону), ТОВ Промтехсервіс (Кемерово), ТОВ Торговий Дім ПТО (Таганрог), ТОВ Петролеум Капітал (Нижній Новгород) і інші компанії.

У першому кварталі 2017 року в Росію було поставлено з ОРДЛО близько 370 тисяч тонн вугілля марки А, за даними РЖД. При цьому в квітні цього року обсяг нелегальних поставок становив близько 96 тисяч тонн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло