Microsoft запускає новий потужний відеоредактор (ВІДЕО)

Microsoft запускає новий потужний відеоредактор (ВІДЕО)

Інструмент працюватиме на платформі Windows 10

Microsoft запускає новий потужний відеоредактор (ВІДЕО)
кадр з відео

На конференції Build компанія Microsoft представила новий додаток, призначений для редагування фото і відео. Новинка отримала назву Story Remix. Про це повідомляє The Verge.

Microsoft створила потужний інструмент для редагування відео беспосередньо у Windows. Він був вкрай необхідний після того, як компанія офіційно припинила підтримку редактора Windows Movie Maker 2 роки тому. За допомогою програми можна буде створювати невеликі ролики, додавати вбудовані 3D-ефекти і використовувати власні аудіофайли.

Story Remix також буде підтримувати «хмарні» технології, які дозволять паралельно працювати з контентом кількох пристроїв, синхронізуючи дані між ними. Це означає, що на Android та iOS незабаром має вийти додаток-компаньйон, який володіє частиною функціоналу ПК-версії Story Remix.

Крім того, Microsoft оголосила про можливість використовувати в роликах 3D-моделі, створені за допомогою програм Remix 3D і Paint 3D.

Вихід Story Remix очікується разом з оновленням Fall Creators Update, яке з'явиться на Windows 10 пізніше цього року. Однак підписники програми Windows Insider можуть випробувати новинку вже зараз.

Нагадаємо, Microsoft представив новий ноутбук Surface Laptop. Новинка націлена на ринок освіти, але доступна ціна Surface Laptop може сподобатися ширшій аудиторії.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло