Авдіївський коксохім відновив роботу чотирьох структурних підрозділів

Авдіївський коксохім відновив роботу чотирьох структурних підрозділів

Завод три місяці був в режимі вимушеного простою

На Авдіївському коксохімічному заводі, що належить групі «Метінвест» Ріната Ахметова, після трьох місяців вимушеного простою введено в експлуатацію друге виробниче крило. Роботу відновили чотири структурних підрозділи підприємства.

Це дало можливість повноцінно працювати всьому 4-тисячному колективу коксохіму, підкреслює прес-служба «Метінвесту».

У повідомленні зазначається, що з кінця січня через постійні перебої з електропостачанням внаслідок бойових дій завод змушений був працювати на власній генерації за рахунок природного газу. Два коксових цеха з чотирьох довелося перевести у режим гарячої консервації. Зупинили і хімічні цехи.

До травня 2017-го електропостачання міста забезпечувалося з окупованої території, а ЛЕП, що живить Авдіївку, проходила через зону бойових дій. Це часто спричиняло її пошкодження та призводило до знеструмлення міста і заводу. Через порушення режиму тиші унеможливлювалися відновлювальні роботи.

Нарешті вирішили побудувати нову ЛЕП на підконтрольній Україні території. Всі роботи виконано з випередженням графіку, і на початку травня коксохім підключився до нової ЛЕП.

За словами гендиректора Авдіївського коксохіму Муси Магомедова, на заводі вдалося зберегти основні виробничі потужності та відновити роботу всіх цехів, тож тепер він зможе збільшити завантаження і виробництво коксу.

Нагадаємо, 15 березня «Метінвест» заявив про втрату контролю над усіма своїми підприємствами на території, що тимчасово не контролюються Україною, у Донецькій та Луганській областях. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті