ФДМ подав касаційну скаргу на рішення судів Одеської області щодо боргу ОПЗ перед Ostchem

ФДМ подав касаційну скаргу на рішення судів Одеської області щодо боргу ОПЗ перед Ostchem

Керівник ФДМ на засіданні Кабміну 11 травня повідомив, що відомство готує касаційну скаргу і серію технологічних кроків, які унеможливлять банкрутство підприємства

Фонд держмайна 13 травня 2017 року подав касаційну скаргу до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ на вирок Апеляційного суду Одеської області про примусове виконання рішення Стокгольмського арбітражу про виплату «Одеським припортовим заводом» $193 млн боргу компанії Ostchem Дмитра Фірташа.

«Фонд просить суд прийняти його касаційну скаргу до провадження та скасувати постанови Південного міського суду та Апеляційного суду Одеської області за службовим ОПЗ, а також передати справу на новий розгляд до суду першої інстанції», – повідомили «Інтерфакс-Україна» у прес-службі ФДМ в понеділок, 15 травня.

Нагадаємо, в.о. глави Фонду Дмитро Парфененко після винесення 10 травня цього року апеляційним судом вердикту по боргах ОПЗ заявив, що воно фактично відкриває шлях до банкрутства найважливішого містоутворюючого підприємства.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті