Ford готова скоротити 20 000 робочих місць

Ford готова скоротити 20 000 робочих місць

Зекономлені кошти підуть на розвиток електрокарів та безпілотних автомобілей

Згідно з опублікованим звітом, Ford планує скоротити близько 10% штату по всьому світу, це близько 20 000 робочих місць. Про це повідомляє CNN.

У документі йдеться, що скорочення стосуватиметься найманих робітників, які не входять до профсоюзів, і аж ніяк не зачепить 57 000 осіб, які працюють на лініях збірки.

Компанія не підтвердила і не спростувала повідомлення. Зазначивши лише, що «максимальне скорочення видатків і підвищення ефективності» є одним із ключових пріоритетів компанії, але про жодні скорочення поки що оголошень не було. Коментувати публікацію у The Wall Street Journal представники Ford відмовилися.

Минулого місяця компанія оголосила, що планує скоротити видатки на $3 млрд, щоб компенсувати зусилля з інвестування в «нові можливості».

Компанія повідомила, що зусилля з розробки наступного покоління електричних та безпілотних автомобілів приведуть до зниження прибутків найближчим часом. Це довготривалі ставки, які потребують більше часу, щоб окупитись, якщо у компанії все вийде. Компанія оголосила про скорочення видатків одночасно із повідомленням про зниження прибутків за І квартал. Цього року акції компанії впали на 10%.

Ford та інші автовиробники також відчувають тиск зі сторони президента США Дональда Трампа з приводу створення робочих місць.  Ще як кандидат у президенти він не раз критикував Ford за плани інвестування у завод у Мексиці. Отримати похвалу від Трампа компанії вдалося після перегляду планів стосовно Мексики і рішення інвестувати $700 млн у завод в Мічігані для виробництва електричних та безпілотних автомобілів.

Нагадаємо, компанія Ford планує запровадити біометричні технології, які зможуть значно скоротити кількість ДПТ на дорогах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло