Nestle не зміг зареєструвати форму шоколадки KitKat як торгову марку

Nestle не зміг зареєструвати форму шоколадки KitKat як торгову марку

Конкуренти теж хочуть випускати 4-сегментні плитки

Nestle не зміг зареєструвати форму шоколадки KitKat як торгову марку
Фото facebook.com/kitkat.ukraine

Апеляційний суд Лондона відмовив компанії Nestlé в реєстрації форми шоколадного батончика KitKat як окремої торгової марки. Про це повідомляє The Guardian.

Ідеться про 4-сегментну форму шоколадно-вафельного батончика, об’єднану в одну плитку.

Швейцарська компанія Nestle випускає цей варіант вже більше 80 років, у Великобританії він доступний з 1935 року.

Представники Nestle стверджують, що за цей час ця форма шоколаду стала практично повністю асоціюватися у споживачів з брендом KitKat.

Апеляційний суд виніс рішення проти швейцарської кондитерської фірми в середу як підбиття підсумків тривалої судової тяганини з суперником Cadbury.

Представник компанії Nestle заявив, що компанія розглядає свій наступний крок.

«Nestle розчарована рішенням Лондонського апеляційного суду», – заявили в прес-службі компанії, нагадавши, що форма KitKat захищена товарним знаком у Німеччині, Франції, Австралії, ПАР, Канаді та інших країнах.

Представник головного конкурента Nestle, компанії Cadbury, навпаки, залишився задоволеним: «Ми вітаємо рішення суду і не віримо, що форма шоколадки KitKat може бути зареєстрована як торгова марка у Британії», – заявив він.

Cadbury ведуть у судах тривалу боротьбу з Nestle, перешкоджаючи її спробам офіційно зареєструвати форму KitKat в якості товарного знаку. Nestle ж, у свою чергу, не давала Cadbury зареєструвати права на відтінок фіолетового кольору упаковки шоколаду Dairy Milk, а коли реєстрація все-таки відбулася, домоглася через суд, що її скасували.

У 1937 році, на два роки пізніше за Nestle, аналогічну KitKat 4-сегментну шоколадно-вафельну плитку під назвою Kvikk Lunsj («Швидкий ланч») почала випускати норвезька компанія Freia. Цей шоколад продається у Великобританії. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло