Стосунки між Україною та ЄС тепер будуть «легшими» - Антоніо Таяні

Стосунки між Україною та ЄС тепер будуть «легшими» - Антоніо Таяні

Європарламент допоможе в роботі над реалізацією Мінських угод

Стосунки між Україною та ЄС тепер будуть «легшими» - Антоніо Таяні
Фото прес-центр Президента України

Надання Україні безвізового режиму – це початок нової ери. У цьому переконаний президент Європейського Парламенту Антоніо Таяні, повідомляє прес-служба на офіційному сайті українського президента Петра Порошенка.

Таяні назвав Україну дуже гордою проєвропейською країною.

«Нам необхідно працювати разом заради миру і стабільності. Для нас надзвичайно важливим є те, що Ви залучені в цей процес. Ми свідомі, що ситуація не є легкою і нам потрібно наполегливо працювати. Ми підтримуємо Вас і розраховуємо на ваше залучення до спільної роботи», – звернувся Антоніо Таяні до президента України.

Як повідомлялося, сьогодні Петро Порошенко в Страсбурзі взяв участь в урочистій церемонії підписання рішення ЄС про запровадження безвізового режиму для громадян України.

Законодавчий акт Європейського Союзу, яким запроваджується безвізовий режим, підписаний президентом ЄП Антоніо Таяні та міністром внутрішніх справ і нацбезпеки головуючої у Раді ЄС Мальти Кармело Абелою.

«Після цього важливого рішення стосунки між Україною та Євросоюзом будуть набагато легшими», – підкреслив Антоніо Таяні та запевнив, що Європарламент та інші європейські інституції продовжать працювати в напрямку реалізації Мінських угод.

Президент України подякував за цю підтримку і назвав Таяні «справжнім героєм», який допоміг Україні «повернутися до європейської сім’ї».

«Це дуже важливо. Я завжди кажу, що війна – це не привід, щоб зволікати з реформами, і я дуже високо ціную підтримку України Європарламентом у цей складний час, коли Україна захищається від російської агресії», – наголосив він.

Петро Порошенко назвав цей день «абсолютно» історичним як для України, так і для Європейського Союзу.

«Україна повертається до європейської родини. Україна прощається востаннє з радянською і російською імперіями», – сказав український президент на прес-конференції по завершені церемонії підписання документу.

Нагадаємо, в Стразбурзі пройшла урочиста церемонія підписання законодавчого рішення про введення безвізового режиму для громадян України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло