Мільярдери світу втратили $35 млрд на обвалі фондового ринку США

Мільярдери світу втратили $35 млрд на обвалі фондового ринку США

Через скандали навколо Трампа кожен мільярдер США втратив по $2 млрд

Сумарний статок 500 найбагатших людей світу скоротився приблизно на $35 млрд внаслідок обвалу на фондових ринках США та низки інших країн, що стався у середу в світлі скандалів навколо адміністрації американського президента Дональда Трампа. Про це повідомляє ТАСС.

За даними Bloomberg, найзаможніша людина на планеті Білл Ґейтс втратив приблизно $1 млрд, тому що більш  ніж на 2% подешевшали акції компанії Microsoft. На рахунку Ґейтса, за останніми оцінками Bloomberg, близько $86,6 млрд.

Американський підприємець Джеффрі Безос, що очолює компанію Amazon, якій належить однойменний інтернет-магазин, збіднів на $1,7 млрд. Причиною стало те, що цінні папери Amazon подешевшали на 2,2%. Сумарна вартість належних Безосу активів скоротилася до $81,9 млрд.

Один з творців американської компанії Facebook Марк Цукерберг збіднів на $2 млрд. Акції Facebook впали в ціні на 3,3%, а статок Цукерберга скоротився до $62,3 млрд.

За останніми оцінками Bloomberg, сумарні статки 500 найбагатших людей світу складають приблизно $4,9 трлн.

Причиною обвалу на фондових торгах у США та низці інших країн стали побоювання з приводу того, що політичні скандали у Вашингтоні можуть негативним чином позначитися на американській економіці.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло