Указ про санкції не вплине на українських виноробів – «Укрвинпром»

Указ про санкції не вплине на українських виноробів – «Укрвинпром»

На сьогодні значна кількість кримських торгових марок перереєстровані

Санкції щодо державних кримських агрокомпаній, виноробних господарств і заводів, що вводяться Указом Президента України № 133 від 15 травня, практично не вплинуть на роботу виноробів материкової України.  Про це повідомляє прес-служба відомства.

Санкції вводяться проти перереєстрованих відповідно до російського законодавства агро- і виноробних держпідприємств в Криму, зокрема Національного інституту виноградарства і виноробства «Магарач».

Варто зауважити, що кримські винороби, які хотіли продовжувати роботу на українському ринку, мали час та можливості перереєструватись в Україні, що деякі з них успішно зробили. На сьогодні значна кількість кримських торгових марок перереєстровані та випускають товари на материковій Україні на потужностях українських підприємств.

Згідно з Указом, санкції введені на один рік і передбачають блокування активів, тимчасове обмеження права людини користуватися належним їй майном, обмеження торгових операцій, запобігання виведення капіталів за межі України, зупинення виконання економічних і фінансових зобов'язань, анулювання або призупинення ліцензій та інших дозволів; заборону здійснення державних закупівель товарів, робіт і послуг у юридичних осіб – резидентів іноземної держави.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло