ЗМІ: В Україні заблокували рахунки дистриб'ютора продуктів «1С: Підприємство»

ЗМІ: В Україні заблокували рахунки дистриб'ютора продуктів «1С: Підприємство»

У компанії обіцяють, що для користувачів поки нічого не зміниться

ЗМІ: В Україні заблокували рахунки дистриб'ютора продуктів «1С: Підприємство»
Фото прес-центр НБУ / pixabay.com

Рахунки «Скайлайн Софт», яка поширює в Україні продукт «1С: Підприємство», заблоковані. 

«Наші рахунки сьогодні заблоковані. Нацбанк працює», – повідомив UBR директор компанії Вадим Мазур.

У компанії вважають це помилкою і обіцяють, що найближчим часом для користувачів нічого не зміниться. За словами Мазура, вони не розуміють причин, за якими їх включили до списку санкцій. І намагаються переконати українську владу змінити своє рішення.

«Ми направили листи в РНБО і СБУ, і сподіваємося, що дане рішення буде змінене або скасоване. Поки цього не сталося, ми будемо продовжувати підтримувати наших клієнтів і надавати їм оновлення. Ми знайдемо шляхи для цього», – сказав директор «Скайлайн Софтвер».

За словами Вадима Мазура, для цього є технічні можливості. Але поки в компанії намагаються йти прямим шляхом захисту своєї ділової репутації. У тому числі, через суд.

«Судитися – це довга і невдячна справа, але ми не виключаємо такої можливості», – пояснив Мазур.

Нагадаємо, про те, що використання програмних продуктів «1С:Підприємство» повністю відповідає чинному законодавству України, розробник поінформував користувачів на своєму сайті 16 травня.

«Указ президента України №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» стосується тільки окремих юридичних осіб», – йшлося у повідомлені.

А 17 травня надвечір «Яндекс.Україна» надіслала всім, з ким у неї було налагоджене співробітництво, офіційний лист, яким повідомила, що не може перерахувати своїм партнерам винагороду за травень у зв'язку з блокуванням її банківських рахунків. 

Як зазначили у компанії, швидко вирішити проблему не виходить, «але ми продовжуємо шукати легальні рішення і для відправки коштів, і для продовження співпраці».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті