Віктор Іванчик докупив 20 000 акцій «Астарти»

Віктор Іванчик докупив 20 000 акцій «Астарти»

Про це повідомляється на Варшавській фондовій біржі

Albacon Ventures Limited, яка повністю належить гендиректору агропромхолдинга «Астарта» Віктору Іванчику, придбала 15-16 травня на відкритому ринку 21 482 акції компанії.

Про це повідомляє із посиланням на Варшавську фондову біржу agroportal.ua

В результаті придбання загальний пакет акцій Albacon Ventures Limited в Astarta Holding N.V. збільшився з 9 млн шт. до 9,02 млн шт., що становить 36,09% від загальної кількості акцій, які перебувають в обігу.

Нагадаємо, нещодавно канадська компанія Fairfax Financial Holdings сконцентрувала 28,01% акцій «Астарти». 

Згідно з повідомленням «Астарти» на сайті Варшавської фондової біржі, Fairfax придбала ще 1 951 583 акцій, або 7,81% у Aluxes Holding Limited за ціною 60 злотих за акцію.

В результаті завершення всіх транзакцій Fairfax сконцентрувала 28,01% загальної кількості голосуючих акцій.

«Астарта» – вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, підприємства якого працюють у Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях. У складі холдингу входять вісім цукрових заводів, агрогосподарства із земельним банком близько 250 000 га та молочні ферми.

Наприклад, у селі Козельщина Полтавської області на базі агрофірми «Добробут», що входить до складу «Астарти», наразі будується новий елеваторний комплекс потужністю зберігання 100 000 тонн. Вибір цієї локації обумовлений як логістичними перевагами, так і потребою в додаткових елеваторних потужностях на Полтавщині, де розташовано більше половини земельного банку компанії.

Паралельно з цим у рамках інвестиційної програми «Зерно Астарти» компанія починає проектування і підготовку пальових полів для будівництва ще трьох елеваторів в Полтавській області загальною потужністю понад 250 000 тонн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті