Мін'юст знайшов активи «Газпрому»

Мін'юст знайшов активи «Газпрому»

Міністерство вже має перші позитивні результати щодо виявлення активів «Газпрому»

Міністр юстиції України Павло Петренко заявляє, що робота над пошуком майна і коштів ПАТ «Газпром» з метою примусового стягнення з російської компанії 172 млрд грн йде і вже є перші позитивні результати.

«Міністерство юстиції отримало для виконання це рішення. Ми зараз дуже серйозно працюємо над пошуком цього майна і у нас є вже перші позитивні результати щодо виявлення деяких активів», – сказав міністр журналістам у п'ятницю в Києві.

Петренко не повідомив подробиці стосовно виявлених активів, однак анонсував на наступний четвер проведення з цього приводу прес-конференції.
«Ми виконаємо це рішення суду згідно з чинним законодавством для того, щоб стягнути з боржника цю суму... Є всі механізми, в тому числі й звернення до інших країн у рамках система правової допомоги щодо виконання даного рішення», – уточнив міністр.
Господарський суд Києва 17 березня 2017 постановив стягнути 172 млрд грн з російської компанії на підставі того, що в законну силу вступило судове рішення.
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло