Суд дозволив Нацбанку продати корпоративні права власника ТРЦ «Республіка»

Суд дозволив Нацбанку продати корпоративні права власника ТРЦ «Республіка»

Суд підтвердив законність вимог НБУ і звернув стягнення на корпоративні права «Мегаполісжитлобуд»

Господарський суд Києва 18 травня 2017 року задовольнив позов Нацбанку до кіпрської компанії «Берлінотто Лімітед» про звернення стягнення на частку корпоративних прав «Мегаполісжитлобуду».

Прес-служба регулятора нагадує, що НБУ у березні 2016 року подав позов до «Берлінотто Лімітед» з проханням звернути стягнення на корпоративні права компанії «Мегаполісжитлобуд» для часткового погашення заборгованості неплатоспроможного банку «Надра» перед НБУ.

У повідомленні пояснюється, що «Мегаполісжитлобуд» взяв кредит у банку «Надра», надавши в якості застави по цьому кредиту корпоративні права на недобудований проект «Республіка». Пізніше банк «Надра» передав ці корпоративні права як заставу Національному банку – під кредит рефінансування.

Після того як банк «Надра» став неплатоспроможним і не зміг повернути регулятору борг у 4,4 млрд грн, НБУ почав реалізовувати у судовому порядку свої права як заставодержателя корпоративних прав власника ТРЦ «Республіка».

Ретельно вивчивши матеріали справи, суд підтвердив законність вимог НБУ і звернув стягнення на корпоративні права «Мегаполісжитлобуд».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло