Луценко: суд дозволив заочно судити Януковича, Азарова і Колобова у справі про розкрадання держкоштів

Луценко: суд дозволив заочно судити Януковича, Азарова і Колобова у справі про розкрадання держкоштів

Генпрокуратура завершила досудове розслідування у справі незаконної приватизації «Укртелекому»

Генпрокуратура України завершила досудове розслідування у справі щодо незаконної приватизації «Укртелекому», і вже отримано дозвіл суду на заочне засудження екс-президента України Віктора Януковича, екс-прем'єра Миколи Азарова, міністра фінансів Юрія Колобова. Також очікується рішення суду про дозвіл на заочне засудження екс-першого віце-прем'єра Сергія Арбузова.

«Що стосується Азарова – ми закінчили розслідування і передали до Печерського суду клопотання про дозвіл на заочну форму засудження «, – сказав генпрокурор Юрій Луценко під час воркшопу Transparency International «Як Україні нарешті домогтися успіху в боротьбі з топ-корупцією та поверненні вкрадених активів?» 22 травня у Києві, передає «Інтерфакс».

Генпрокурор заявив, що в даний час слідство завершено, «і є обґрунтовані підозри щодо Януковича, Азарова, Колобова, Арбузова і ряду інших, дрібніших посадових осіб».

«На цей момент ми передали до суду клопотання про дозвіл ведення досудового процесу. І отримали дозвіл на «заочку» щодо Януковича, Азарова, Колобова. Чекаємо щодо Арбузова», – перерахував Луценко.

Він додав, що така ж ситуація у справі колишнього міністра енергетики та вугільної промисловості України Едуарда Ставицького.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті