У ЗМІ потрапили секретні правила роботи модераторів Facebook

У ЗМІ потрапили секретні правила роботи модераторів Facebook

Всього 10 секунд на рішення, кого забанити, а кого – ні

У ЗМІ потрапили секретні правила роботи модераторів Facebook
Цукерберг: "Ми ще маємо багато роботи, і будемо робити все, що в наших силах"
кадр з відео The Guardian

Британське видання The Guardian опублікувало таємні правила і принципи, що стосуються політики модерування сторінок користувачів, записів та коментарів у соцмережі Facebook.

Повідомляється, що модератори Facebook змушені виконувати понад 100 інструкцій щодо того, що і як можна розміщувати на сторінках користувачам. Для прийняття рішень на кожен випадок працівникові соцмережі виділяється близько 10 секунд.

У списку тем, які обмежені для публікацій на сторінках користувачів: розпалювання ненависті, тероризм, порнографія, расизм, канібалізм та інформація про договірні матчі у спортивних змаганнях.

Модератори повинні видаляти коментарі чи пости із погрозами насильством щодо посадових осіб, наприклад, «Застрелити Трампа» (посада президента захищається державою), але дозволяються записи, де користувачі бажають смерті один одному.

Фото і відео насильства над дітьми видаляються – у тому випадку, якщо йдеться про сексуальний характер дій або дії мають «садистський характер».

Заборонено публікувати фото оголених людей, однак можна публікувати фотографії, на яких зображені твори мистецтва з оголеними персонажами.

Відео з насильницькою смертю, позначені як тривожні, не завжди повинні бути видалені, оскільки вони можуть допомогти в усвідомленні таких проблем, як психічне захворювання.

Якщо при написанні загрози автор вказує конкретний час і дату, то модератор повинен це повідомлення видалити. Якщо ж він пише, що це станеться, «коли рак на горі свисне», – це названо «недосяжною загрозою».

Модератор може залишити розміщені на сторінках відеоролики з поганим ставленням до тварин, однак повинен видалити їх, якщо вони є «обурливими».

Також у матеріалі йдеться про те, що Facebook розглядає близько 6,5 млн звітів на тиждень, що стосуються потенційно фейкових акаунтів.

Крім того, будь-яка особа, яка має понад 100 000 фоловерів (підписників), стає «громадським діячем» та її записи вже не підпадають під політику приватності.

Нагадаємо, соцмережі Facebook та Google+ розростаються в Україні шаленими темпами за останні дні після оголошення про блокування російських соцмереж «ВКонтакте» та «Одноклассники».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло