Материнська компанія «Київстару» взяла кредит у Сбербанку на $1,93 млрд
Кредит був виданий строком на п'ять років
«Сбербанк Росії» і дочірнє підприємство компанії VEON (колишній Vimpelcom Ltd.) – VimpelCom Holdings B.V. – уклали кредитну угоду на суму 110 млрд рублів (близько $1,93 млрд) строком на п'ять років.
Кошти в рамках термінового кредиту, будуть спрямовані на рефінансування поточних кредитів ПАТ «Вимпелком» (100%-ва «дочка» VEON Ltd.), отриманих в Сбербанку, а також на загальнокорпоративні цілі, передає ТАСС.
VEON Ltd. володіє активами в Росії («Білайн»), в Україні («Київстар»), у Казахстані, Киргизії, Узбекистані, Вірменії, Грузії, Таджикистані, Алжирі, Пакистані, Бангладеш.
47,9% компанії належить LetterOne (управляє телекомунікаційними активами «Альфа-груп» російського бізнесмена Михайла Фрідмана і партнерів), 23,7% – норвезької Telenor, 8,3% – The Stichting, у вільному обігу перебуває 20,1% акцій.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].