Гройсман: спеціальні пенсії для військових залишаться

Гройсман: спеціальні пенсії для військових залишаться

Пенсійна реформа розширить список професій із достроковою пенсією

Прем'єр Володимир Гройсман заявляє, що законопроект про пенсійну реформу існує і буде розглянутий на засіданні Національної ради реформ. Про це він сказав у ефірі ICTV в понеділок.

«Ми почали з презентації, цивілізованої презентації, «білої книги», так би мовити, стратегії або концепції, вона повністю описана в повноцінний законопроект, законопроект є», – повідомив Гройсман.

При цьому він зазначив, що наступним етапом є розгляд реформи на засіданні Нацради, а також проведення переговорів з народними депутатами з питання реформи.

Крім того, Гройсман заявив, що пенсійна реформа передбачає розширення списків професій, які мають право на достроковий вихід на пенсію.

«У нас є шкідливі професії, наприклад, шахтарі або сталевари, які не можуть працювати 25 років біля печі, там зовсім інші умови і зовсім інші наслідки щодо здоров'я працівників. Так ось, є такі, список 1 і список 2, в минулому році вони були трохи скорочені, але зараз ця реформа дає нам можливість ці списки не просто зберегти, а й розширити», – сказав глава уряду.

Він зазначив, що спеціальні пенсії будуть збережені щодо військових, зважаючи їхні заслуги із захисту Батьківщини.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло