ПриватБанк запускає аналіз надійності учасників торгів в ProZorro

ПриватБанк запускає аналіз надійності учасників торгів в ProZorro

У «ПриватМаркеті» – найбільша в Україні база інформації про учасників торгів

Держбанк «Приват», найбільший український банк, у середу запустив технологію аналізу інформації про учасників торгів в електронній системі державних закупівель ProZorro, яка дозволить повідомляти організатору закупівлі про рівень надійності фіналістів тендера.

Про це повідомив «Інтерфакс» із посиланням на прес-службу фінустанови.

«Напроти кожної з компаній загориться світлофор: зелений – це надійна компанія з хорошою репутацією, червоний – це компанія з проблемами з податковою або поганим іміджем постачальника», – описав глава правління банку Олександр Шлапак цю технологію на 13-му світовому форумі Світового банку про державні закупівлі PRIMO Forum в Києві.

На його думку, перевагою фінустанови і створеного ним майданчика на ProZorro «ПриватМаркет» є наявність найбільшої в Україні бази інформації про учасників торгів. Шлапак додав, що понад 60% юридичних осіб України мають рахунки в ПриватБанку.

У прес-службі банку уточнили, що в «ПриватМаркеті» зареєстровано 98 000 перевірених постачальників, і що майданчик забезпечує автоматичний аналіз всіх нових закупівель за даними про середні ціни постачальників, а в разі виявлення шахрайських операцій повідомляє всіх зацікавлених спостерігачів.

За даними фінустанови, на «ПриватМаркет», який є однією з приблизно 80-ти майданчиків в системі ProZorro, щодня надходить близько 1000 нових держзакупівель.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті