«Укрпошта» переходить на електронний документообіг

«Укрпошта» переходить на електронний документообіг

Електронний документообіг знизить навантаження на персонал

Компанія «Укрпошта» повідомила про спрощення бізнес-процесів для корпоративних клієнтів через український онлайн-сервіс «Вчасно», повідомляє Itc.ua.

Як повідомляється, клієнти «Укрпошти» тепер можуть скористатися електронно-цифровим підписом і обмінюватися електронними документами замість паперових.

«Ми поступово відходимо від використання паперу. Обмін електронними документами – це зниження навантаження на персонал, що працює з оформленням паперових документів, економія витратних матеріалів для нас і часу для клієнтів», – зазначив в.о. генерального директора ВАТ «Укрпошта» Ігор Смілянський.

Використання онлайн-сервісу спростить співпрацю Укрпошти з бізнес-партнерами, які зможуть швидко отримувати необхідні документи.
На даний момент сервіс електронного обміну документами між Укрпоштою і корпоративними клієнтами, які вирішили ним скористатися, працює в тестовому режимі.

За словами керівника «Вчасно» Оксани Ферчук, сьогодні в Україні досить активно використовуються системи електронного обміну документами (наприклад, із сервісом «Вчасно» вже працюють понад 6000 компаній), оскільки для цього є вся необхідна законодавча база. Завдяки наявності зручних онлайн-сервісів, цифрові бізнес-процеси незабаром повинні стати більш звичними для всіх компаній, а також дозволять проводити фіскальні перевірки в онлайн-режимі.

Онлайн-сервіс «Вчасно» є проектом групи компаній EVO.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло