Nokia та Apple завершили патентну війну

Nokia та Apple завершили патентну війну

Натомість компанії домовились про тісну співпрацю

Nokia та Apple завершили патентну війну
Фото Shutterstock

Apple врегулювала патентний спір з фінською компанією-виробником телекомунікаційного обладнання Nokia і погодилась купити більшу кількість продуктів та сервісів мережевої інфраструктури, що спричинило зростання акцій Nokia на 7%. Про це повідомляє Reuters.

Угода передбачає, що Nokia отримає більше роялті від Apple за використання своїх патентів на мобільний телефон, що зможе компенсувати зниження попиту на мобільне мережеве обладнання.

Аналітики не очікували настільки швидкого вирішення спору, який розпочався у грудні.

Згідно із заявою, Nokia поставлятиме продукти мережевої інфраструктури Apple, Apple в свою чергу  відновить продаж цифрових продуктів для здоров’я

Цифрова охорона здоров’я – одна із областей, на які націлена Nokia, намагаючись розвивати нові компанії, щоб компенсувати падіння попиту на мережеве обладнання в масштабах усієї галузі.

Нагадаємо, Nokia  подала ряд скарг до судів Німеччини і США проти американської Apple, стверджуючи, що продукти компанії порушують деякі патенти Nokia. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло