«Нова пошта» заявляє про втручання ДФС у роботу сортувальної станції

«Нова пошта» заявляє про втручання ДФС у роботу сортувальної станції

Працівники внутрішньої безпеки ДФС втручаються у діяльність сектору митного оформлення міжнародних експрес-відправлень

«Нова пошта Інтернешнл» заявила про неправомірні дії з боку внутрішньої безпеки ДФС.

«У нас тривожні новини: вже п’ятий день працівники внутрішньої безпеки ДФС втручаються у роботу сектору митного оформлення міжнародних експрес-відправлень на нашій сортувальній станції, куди надходять посилки з міжнародних напрямків. Не надаючи жодних пояснень, вони оглядають усі без винятків посилки, несанкціоновано фотографують та знімають на відео прийом посилок з авіа та навіть автомобільних рейсів і заважають їхній обробці, створюючи штучні перешкоди. При цьому будь-яких порушень, які б давали підстави для такої поглибленої уваги, не виявлено», – повідомила прес-служба «Нової пошти».

У прес-релізі компанії наголошується, що необґрунтоване втручання в роботу «Нової пошти» з боку ДФС призводить до затримки доставок клієнтам та до накладення штрафних санкцій з боку інших держорганів.

«ДФС має право вчинити перевірку, однак зараз перешкоджання роботі митного пункту, відбувається всупереч чинному законодавству. За чотири місяці цього року «Нова пошта Інтернешнл» доставила в Україну понад 2,2 млн міжнародних відправлень. НПІ є порядним платником податків – лише за квітень 2017 року до держбюджету сплачено майже 1 млн грн податків з декларування товарів фізосіб», – підкреслюється у повідомленні.

Прес-служба попереджає, що «Нова пошта Інтернешнл» буде вимушена звернутися до суду.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло