Власники нерозмитнених авто перекрили рух по Грушевського в центрі Києва

Власники нерозмитнених авто перекрили рух по Грушевського в центрі Києва

Деякі мітингувальники тримають прапори з написами «Автомайдан»

Власники нерозмитнених авто перекрили рух по Грушевського в центрі Києва
Фото Volodymyr Katsman/facebook

Учасники акції протесту проти введення податку для власників автомобілів з іноземною реєстрацією перекрили рух автотранспорту на вулиці Грушевського у центральній частині Києва, де розташована будівля Верховної Ради України.

Як передає «Інтерфакс-Україна», на вулиці Грушевського від Кріпосного провулку до Шовковичної вулиці стоять кілька десятків легкових автомобілів з іноземною реєстрацією.

Учасники протесту тримають прапори з написом «Автомайдан».

Як пояснив агентству один із учасників акції, вони виступають проти законопроекту за №4932 авторства керівника фракції «Народний фронт» Максима Бурбака, яким пропонується обкласти нерозмитнені автомобілі збором у розмірі 2 євро на день.

Нагадаємо, 24 травня під час засідання Верховної Ради депутатам запропонували розглянути нові правила в'їзду та перебування на території України автомобілів з іноземною реєстрацією.

Керівник фракції «Народний фронт» Максим Бурбак розповів про законопроект, який вже зареєстрований в парламенті – ввести плату за користування українськими дорогами для автомобілів з іноземною реєстрацією.

«Автомобілі з іноземною реєстрацією, які заїжджають на територію України, повинні платити за використання доріг. Пропонується: 2 євро в день, 7 євро за тиждень», – повідомив голова фракції Максим Бурбак.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло