Біткоін піднявся до позначки $2600 і стрімко зростатиме далі

Біткоін піднявся до позначки $2600 і стрімко зростатиме далі

Серед причин – вплив на ринок китайських інвесторів та Японії

Біткоін піднявся до позначки $2600 і стрімко зростатиме далі
графік news.bitcoin.com

25 травня курс криптовалюти біткоін знову побив рекорд і цього разу перевищив позначку в $2500.

З початку 2017 року біткоін зріс у ціні на 182%, і за оцінкою експертів, ця швидка динаміка продовжиться і надалі у зв’язку з тим, що все більше країн визнають криптовалюту як платіжний засіб, передає Bloomberg

Наприклад, ще у квітні цього року Джеремі Лью, перший інвестор у Snapchat, і гендиректор та співзасновник Blockchain Пітер Сміт заявили, що до 2030 року біткоін цілком може досягти $500 000.

«Користувачі біткоіна повинні скласти 5% населення Землі до 2030 року, щоб біткоін коштував $500 000», – заявили Лью і Сміт.

Якщо в 2013 році біткоінами користувалися 120 000 людей, то в 2017 – 6,5 млн. До 2030 цифра має зрости до 400 млн користувачів.

З інвесторами згоден і «король облігацій» Джеффрі Гундлах, який також прогнозує продовження зростання курсу біткоіна, однак, на його погляд, це буде пов'язано з проблемами на фондових ринках у Китаї.

«За два місяці курс біткоін додав 100%, а індекс Шанхайської біржі просів на 10% порівняно з іншими світовими майданчиками. Напевно, це не збіг», – написав Гундлах в своєму Твіттері.

За теорією Гундлаха, китайський капітал шукає можливості безпечних інвестицій за межами країни, поки зберігається невизначеність щодо дій регуляторів на фінансовому ринку країни.

У результаті китайські інвестори виводять кошти з місцевих фондових ринків за допомогою криптовалюти біткоін, щоб уникнути різних проблем у зв'язку з жорстким контролем за рухом капіталу з боку регуляторів і правоохоронних органів.

До інших факторів зростання відносять збільшення активності трейдерів і зростання впливу на ринок з боку Японії, де з 1 квітня набув чинності закон про легалізацію криптовалюти. За даними CryptoCompare, обсяг торгів на біржах біткоіна з використанням японської єни перевищує 45%, тоді як частка операцій з використанням американського долара нижча 30%.

Зростанню біткоіна також сприяють спекуляції з приводу того, що Комісія з цінних паперів і бірж США може схвалити запуск двох біткоін-фондів – Winklevoss Bitcoin Trust і SolidX Bitcoin Trust. Остаточно про своє рішення комісія повідомить у понеділок. У березні комісія відмовила обом фондам у запуску.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло