Іран побудував третій підземний завод з виготовлення балістичних ракет

Іран побудував третій підземний завод з виготовлення балістичних ракет

Іран становить загрозу для усього регіону

Іран побудував третій підземний завод з виготовлення балістичних ракет
Фото Shutterstock

Завод було побудовано силами Корпусу «Стражів Ісламської Революції» (КСІР). Іран продовжить розробляти свою ракетну програму, заявив місцевому агентству Fars News командуючий Повітряно-космічними силами КСІР бригадний генерал Амір Алі Хаджизаде.

Такі події, вочевидь, посилять напругу у відносинах із США, враховуючи, що не так давно, під час першої закордонної поїздки, президент Дональд Трамп назвав Іран спонсором екстремістських угрупувань і загрозою для країн Близького Сходу, повідомляє Reuters.

«Третій підземний завод було побудовано гвардійцями за останні роки… Ми продовжимо подальше посилення наших ракетних потужностей», – цитує видання Fars Аміра Алі Хаджизаде.

Трамп ввів нові санкції щодо Ірану у відповідь на його нещодавній запуск ракет. Однак Іран відповів викликом, наново обраний президент Хасан Роухані в понеділок сказав: «Ірану не треба дозвіл США на проведення ракетних досліджень».

Сусіди Ірану, а також його непримиримий ворог Ізраїль вже виказали стурбованість стосовно програми створення балістичних ракет Тегерану, вбачаючи у ній загрозу для усього регіону. «Звичайно наші вороги – Америка та Ізраїль злі через нашу ракетну програму, оскільки їм треба, щоб Іран був слабким» – сказав Хаджизаде.

Більшість санкцій проти Ірану було знято минулого року, коли той виконав зобов’язання щодо скорочення ядерної програми. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті