«Карпатнафтохім» запустять після п'ятирічного простою

«Карпатнафтохім» запустять після п'ятирічного простою

Нові умови роботи забезпечать заводу виробничу гнучкість у разі зміни ринкової ситуації

Запуск найбільшого нафтохімічного підприємства України «Карпатнафтохім» відбудеться 8 червня. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Зазначається, що старт виробництва після п'ятирічного простою відбудеться завдяки впровадженню оподаткування нафтохімічної сировини. У грудні 2016 року в Податковому кодексі було розширено перелік сировинних позицій, які обкладаються нульовою ставкою акцизного податку в разі подальшої переробки. До прямогонних бензинів і дизельного палива були додані зріджені гази і бутан.

Уряд визначив для «Карпатнафтохіму» квоти на поставку сировини: зріджений газ – 1070 млн літрів на рік; прямогонний бензин – 1170 млн л на рік; дизельне паливо – 985 млн л на рік. Переробка кожного із зазначених обсягів може забезпечити випуск 250 000 тонн етилену на рік, зазначають на підприємстві.

У компанії заявляють, що роботою будуть забезпечені 1950 свіпробітників заводу і 750 співробітників суміжних і обслуговуючих організацій.

Вибір сировини залежатиме від кон'юнктури сировинних і товарних ринків, наголошується в повідомленні. У 2017 році основною сировиною буде прямогонний бензин, але не виключено залучення скрапленого газу або дизельного палива.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло